Mateřská škola Husova — Hořice

Přejít na navigaci

Benefiční akce pro děti ze Sluníčka aneb Tattoo advent

Datum: 12. 12. 2019 v 13.00

První adventní víkend byl pro třídu Sluníčko velmi štědrý. V sobotu, dne 30. 11. 2019 se konala benefiční akce Tattoo advent. Ta byla spojena se slavnostním otevřením nového tetovacího studia Ta Terka v Janderově ulici v Hořicích. Tatérky Ivča a Terezka se celý den nezastavily a bylo také možné zakoupit vánoční drobnosti nebo výrobky od dětí ze Sluníčka. Děti i dospělí si mohli vyzkoušet i air brush tetování. Učitelky napekly sladkosti, cukroví a dokonce připravily i svařáček. Veškerý výtěžek byl věnován třídě Sluníčko z naší mateřské školy. Návštěvníků bylo opravdu hodně a vybrala se neuvěřitelná částka — 43 000 Kč. Vlastnoručně vyrobený  šek a slavnostní předání peněz proběhlo ve středu 11. 12. 2019 přímo ve třídě Sluníčko u příležitosti vánoční besídky. Vybrané peníze budou použity na nákup nových pomůcek do multismyslové relaxační místnosti snoezelen. Velké díky patří Terezce Bartoníčkové, která celou akci vymyslela a zaštítila. Dále také děkujeme všem, kteří přišli benefiční akci podpořit.

Bc. Michaela Sůvová

Soubory ke stažení

Pro stáhnutí klikněte na odkaz pravým tlačítkem a z nabídky vyberte Uložit odkaz jako...

Nahoru

Zpět na úvodní stránku

mshusova@horice.org, 493 624 096