Mateřská škola Husova — Hořice

Přejít na navigaci

Divadlo v MŠ 2020

Datum: 25. 9. 2020 v 13.33

V úterý 29. 9. 2020 přijede za dětmi do školky Divadlo U staré herečky s představením „Prostě žába“. Pohádka o malé vajíčku, kterému jednoho dne narostl ocásek a pak i nožičky. A najednou kvákalo a skákalo. A bylo zelené a hodně hladové. Když tu kolem proletěla moucha. Tak se za ní pustilo, aby si ji dalo k obědu. ale moucha měla jiné plány…Co všechno může na cestě za mouchou zažít? Kam všude se podívá? Políbí ho někdo? A v co se může proměnit? Děti uvidí, jak se z vajíčka vylíhne pulec a z pulce žába. Naučí se, jak je pro malého obojživelníka těžké obstarat si potravu a zároveň dát pozor, aby se sám nestal potravou pro někoho jiného.

Nahoru

Zpět na úvodní stránku

mshusova@horice.org, 493 624 096