Mateřská škola Husova — Hořice

Přejít na navigaci

Na co se můžeme těšit po jarních prázdninách…

Datum: 31. 1. 2020 v 8.37

Předškolní děti na besedu se spisovatelkou Dankou Šárkovou. Seznámí se s její knížkou „Alenka a Krakonoš“. Knížku si bude možné zakoupit přímo v den besedy, 12. 2. 2020, v mateřské škole. Paní spisovatelka dětem knížku i podepíše.

V pátek 14. 2. 2020 navštíví Vědátoři naší mateřskou školu s vodní laboratoří. Děti se dozví, proč se v zimě solí silnice, jak pomohla voda ke vzniku života na Zemi, zda dokážeme s pomocí vody rozsvítit žárovku a plno dalších zajímavostí.

V dalších únorových dnech se děti mužou těšit na karnevalové rejdění na jednotlivých třídách. Termíny a témata karnevalů se včas dozvíte. Třída Pohádka bude mít téma království.

V úterý 25. 2. 2020 navštívíme Dům kultury Koruna. Děti shlédnou pohádku Radovanovy radovánky.

Nahoru

Zpět na úvodní stránku

mshusova@horice.org, 493 624 096