Mateřská škola Husova — Hořice

Přejít na navigaci

Průzkum zájmu o docházku dětí do MŠ

Datum: 30. 4. 2020 v 8.53

V souvislosti s postupným rozvolňováním opatření ve státě (otvírání obchodů, služeb aj.) předpokládáme zvýšený zájem o znovuotevření mateřských škol.  Provoz by mohl být obnoven v průběhu měsíce května za dodržení podmínek hygienických a organizačních, které ve své metodice stanoví MŠMT a také na základě zájmu rodičů o docházku dětí do MŠ. Nahlaste zájem o docházku svého dítěte na adresu odboru školství MěÚ Hořice, p. Bílkové  na e-mail: bilkovam@horice.org  nejpozději do čtvrtka 7. 5. 2020.

Pokud by školka obnovila provoz, přestala by platit podmínka potřeby péče a od data otevření školky by již nárok na ošetřovné nebyl. Více informací na webových stránkách MPSV

Nahoru

Zpět na úvodní stránku

mshusova@horice.org, 493 624 096