Mateřská škola Husova — Hořice

Přejít na navigaci

Vánoční posezení se sponzory

Datum: 6. 12. 2018 v 15.12

Ve čtvrtek 6. 12. 2018 ve třídě Sluníčko proběhlo setkání se sponzory. Pozvání přijali zástupci spolku Pár přátel, zástupce Texly Ostroměř, pan Miroslav Vobořil se zástupci své skupiny.  Díky štědrým darům sponzorů se nám podařilo zřídit multisenzorickou relaxační místnost — snooezelen. Ukázkovou hodinu si mohla návštěva prožít přímo v této místnosti. Svým vystoupením potěšily návštěvu děti ze třídy Trojlístek. Nechyběly dárečky od dětí ze Sluníčka a milé, přátelské posezení, kde byli přítomní hosté seznámeni, k jakým účelům jsou dále využívány darované prostředky (canisterapie, výuka plavání, výlety, didaktické pomůcky…). Ještě jednou všem velký dík!

Nahoru

Zpět na úvodní stránku

mshusova@horice.org, 493 624 096